Доставка - Mitz

По Україні службою доставки «Нова пошта»

Період доставки «Новою поштою» в населені пункти України становить 1-3 робочих дні. Замовлення, оформлені до 14:00, ми передаємо для доставки у той самий день, після 14:00 — наступного дня. Перевізник повідомить Вас про точні терміни доставлення посилки у вказаний пункт видачі замовлень.

Оплатити доставку Ви можете у додатку «Нової пошти» або під час отримання замовлення (готівкою або безготівково). Вартість послуг можна уточнити у служби доставки.

Обов’язково перевіряйте правильність введених даних.

Будь ласка, уважно перевіряйте посилку під час отримання на відділенні «Нової пошти». У разі пошкодження пакування чи товару зв’яжіться з нами за номером +38 098 821 00 86.


Самовивіз

У пункті самовивозу можна забрати замовлення, попередньо оплачені через сайт (безготівковий розрахунок), або розрахуватись під час отримання замовлення (виключно готівка). Замовлення, оформлені до 12:00 можна забрати у той самий день.

Адреса: м.Київ, пр-т Визволителів, 5

Розклад роботи: понеділок – п’ятниця 9:00 - 18:00

Графік роботи у вихідні та святкові дні може відрізнятись, Ви можете уточнити інформацію за номером +38 098 821 00 86. Доставка в пункт самовивозу безкоштовна.